Porota

A kdo vybere vítězné fotografie a výherce fotoaparátu, pobytu či dalekohledu? Naše porota sestavená z nadšenců a profesionálů v oblasti fotografie. Pojďme si je představit.

 • Zdeněk Vošický

  Zdeněk je fotograf, který vyhrál loňský ročník cestuj s CEWE se svou fotografií "Sluncem zalitá krajina". Dlouhá léta se specializoval především na leteckou fotografii a film. Z jeho fotografií bylo vydáno pět úspěšných knih a natočil několik oceněných dokumentárních filmů. Poslední roky se Zdeněk věnuje především tématům místopisné fotografie, přírody a krajiny. Jeho neotřelé snímky uspěly v prestižních soutěžích jako např. CEWE Photo Award, Sony World Photography Awards, NATURE TTL, MONOVISION Photography Awards, EISA Photography Maestro a dalších. V současné době pracuje na dokončení své šesté knihy.
 • Martin Rak

  Martin je přední český krajinářský fotograf, jehož práce si získala obdiv díky svým charakteristickým snovým a mlhavým pohledům. Jeho fotografie jsou publikovány v magazínech o cestování a fotografování, nebo např. v kalendářích. Martinovým nejoblíbenějším krajem jsou severní Čechy, zejména pak Českosaské Švýcarsko, kde vzniká většina jeho fotografií. Pořádá fotografické workshopy u nás i ve světě. Pravidelně se také umisťuje na předních místech fotografických soutěží, jmenujme například National Award winner na Sony World Photography Awards 2016, či třetí místo na EISA Maestro Award 2016. "Je to nádherný pocit stát v ranním tichu na skalním ostrohu, nad nekonečným mořem mlh, a být při tom, když se v krajině objeví první světlo. Pokouším se zachytit tuto atmosféru svým fotoaparátem a alespoň částečně se o ní s vámi podělit."
 • Filip Moško

  Ve fotografické branži se pohybuje od svých dětských let, díky svému otci, který je profesionální fotograf. Ve společnosti Nikon pracuje již 14 let, kde se stará o klíčové partnery, mezi které patří CEWE FOTOLAB. Má rád věci ze svého mládí a starší, zejména motocykly, které renovuje a samozřejmě s nimi i jezdí.
Partneři soutěže
 • Nikon
 • Monínec
global.drag_and_drop.header
global.drag_and_drop.description