Czech Nature Photo

Živá příroda celého světa viděná očima českých a slovenských fotografů. Novou fotografickou soutěž pro fotografy živé přírody vyhlašuje Czech Photo Centre, které organizuje prestižní soutěž Czech Press Photo. Záštitu převzal ministr zemědělství, hlavním partnerem se stala firma Olympus a Lesy ČR.

Hlavní odměnou pro fotografy živé přírody je být v kontaktu s přírodou, být její součástí a zaznamenat její krásu. Ceny pro vítěze jsou jen vítanou nadstavbou:
Titul „Fotografie roku“ je hlavní cenou soutěže. Bude udělen fotografii, na jejíž výjimečných kvalitách se shodne porota soutěže. Držitel ceny získává peněžitou odměnu 20 000 Kč a Olympus OM-D E-M1 Mark II + objektiv 12-40mm PRO. Vítězové jednotlivých kategorií získají 10 000 Kč a Olympus OM-D E-M10 Mark II + objektiv 14-42mm EZ. Vítěz diváckého hlasování získá Outdoorový fotoaparát Olympus TOUGH.

Olympus OM-D E-M1 + 12-40mm
Doposud nejlepší systémový fotoaparát s výměnnými objektivy od značky Olympus. Mimo jiné nabízí i robustní hořčíkové tělo s prachotěsnou, voděodolnou a mrazuvzdornou úpravou.
Olympus OM-D E-M10 Mark II + 14-42mm
Nejmenší bezzrcadlovka řady OM-D , model E-M10 Mark II, disponuje velkým 4/3 snímačem, hledáčkem s vysokým rozlišením 2,36 Mpx, rychlým sériovým snímáním 8,5 sn/sec, Wi-Fi konektivitou, 5osou stabilizací obrazu a 4K Time-laps režimem.
Olympus Tough
Ať se vydáte podél korálových útesů, k podmořským vrakům nebo za krásami života pod hladinou, s Tough! TG-4 máte vždy po svém boku vodotěsný fotoaparát, který nabízí to nejlepší i v hloubkách oceánu.
Partner soutěže
  • Ministerstvo zemědělství
  • Zoo Praha
  • Lesy ČR
  • Národní zemědělské muzeum
  • Olympus
global.drag_and_drop.header
global.drag_and_drop.description