Ceny

FOTOGRAFIE ROKU Czech Nature Photo 2017
Titul „Fotografie roku“ je hlavní cenou soutěže. Bude udělen fotografii, na jejíž výjimečných kvalitách se shodne porota soutěže. Držitel ceny získává peněžitou odměnu 20 000 Kč a Olympus OM-D E-M1 Mark II + objektiv 12-40mm PRO a diplom potvrzující vítězství v soutěži.


CENY V SOUTĚŽNÍCH KATEGORIÍCH
V každé ze soutěžních kategorií porota vybere 3 nominované a z nich poté vítěznou fotografii. Všichni vítězové jednotlivých kategorií získávají 10 000 Kč a Olympus OM-D E-M10 Mark II + objektiv 14-42mm EZ a diplom potvrzující vítězství v dané kategorii.


CENA ZA NEJLEPŠÍ FOTOGRAFII ČESKÉ PŘÍRODY
zvláštní cena portálu „Kudy z nudy“


CENA DIVÁKŮ
Vítěze určí návštěvníci výstavy. Divácké hlasování bude probíhat v jejím průběhu.  Vítěz získá Outdoorový fotoaparát Olympus TOUGH a diplom potvrzující vítězství v hlasování veřejnosti.

Olympus OM-D E-M1 + 12-40mm
Doposud nejlepší systémový fotoaparát s výměnnými objektivy od značky Olympus. Mimo jiné nabízí i robustní hořčíkové tělo s prachotěsnou, voděodolnou a mrazuvzdornou úpravou.
Olympus OM-D E-M10 Mark II + 14-42mm
Nejmenší bezzrcadlovka řady OM-D , model E-M10 Mark II, disponuje velkým 4/3 snímačem, hledáčkem s vysokým rozlišením 2,36 Mpx, rychlým sériovým snímáním 8,5 sn/sec, Wi-Fi konektivitou, 5osou stabilizací obrazu a 4K Time-laps režimem.
Olympus Tough
Ať se vydáte podél korálových útesů, k podmořským vrakům nebo za krásami života pod hladinou, s Tough! TG-4 máte vždy po svém boku vodotěsný fotoaparát, který nabízí to nejlepší i v hloubkách oceánu.
Partner soutěže
  • Ministerstvo zemědělství
  • Zoo Praha
  • Lesy ČR
  • Národní zemědělské muzeum
  • Olympus
global.drag_and_drop.header
global.drag_and_drop.description